top of page
rvgto.jpg

Intraorální sensor
Intraorální kamera

Scanner

Intraorální sensor GOLD

RVG.jpg

Digitální obrázky ve vysokém rozlišení
Šetří čas díky vysokorychlostnímu přenosu dat a snadné připojení k vašemu systému. Usnadňuje správu zubních záznamů a prodlužuje jejich životnost.
Snímky lze ukládat do počítače, což šetří místo i čas. Snadná instalace, manipulace a přeprava. Náš intraorální senzor produkuje dokonalé snímky nejvyšší kvality s vynikajícím rozlišením.


RVG SENSOR je snadno použitelný digitální intraorální senzor založený na technologii CMOS (Complementary Metal-oxide Semiconductor), který uživateli umožňuje získat malou velikost pixelu (20 μm), čímž zajišťuje vynikající prostorové rozlišení.

RVG SENSOR je k dispozici ve dvou velikostech:
RVG SENSOR velikost 1, aktivní plocha 30 x 20 mm
RVG SENSOR velikost 2, aktivní plocha 33 x 25 mm

cena vel.1  : 
0 Kč s DPH
cena vel.2 : 0 Kč s DPH

Scanner

Imagen Phosphor Plate Scanner je skener pro čtení intraorálních fosforových destiček (PSP). Destičky se používají jako receptory pro rentgenové snímky získané pomocí rentgenové jednotky. Po dokončení je PSP zaveden do slotu skeneru, který jej přečte a odešle obrázek do počítače.
Skener načte a vyčistí destičky během několika sekund, což umožňuje destičku opakovaně použít. Za dobrých podmínek použití umožňuje každá destička pořídit přibližně 1000 expozic.


Skener byl navržen pro maximální jednoduchost: Žádná tlačítka, stačí připojit zařízení přímo k počítači pomocí připojení USB a začít skenovat. Jakmile je deska vložena do slotu, skener automaticky rozpozná její velikost a začne pracovat. Prohlížeč poskytuje vysoce přesné digitální obrázky do libovolného počítače za méně než 10 sekund.

Vhodné pro kliniky s více ordinacemi.
Výkonný zobrazovací software.
Kompatibilita se sítí DICOM.

cena: 0 Kč s DPH

snímky rvg.jpg
RVG2.jpg

Intraorální kamera

kamera.jpg

Získejte nejlepší snímky s naší intraorální kamerou FULL HD. Pořiďte video a uložte jej. Otočením úhlu hlavy kamery získáte nejpohodlnější pracovní polohu. Tato kamera nové generace vám pomůže zlepšit vaši diagnostickou práci a vaše pohodlí při každodenním cvičení. Toto inovativní zařízení vám usnadní práci. 

Autofocus - získejte jasný obraz s funkcí autofocus do ústní dutiny
Obraz FHD - obrázky s vysokým rozlišením bez zkreslení
Integrovaná myš - použitelná jako myš
Nastavitelná jasnost LED - Abyste se vyhnuli ztrátě kvality obrazu v důsledku odrazu světla, můžete snadno upravit jas LED.
280 otočná hlava - díky rotující hlavě se snadno dostanete kamkoli do ústní dutiny
Funkce Black & White - Může pořizovat a odesílat analogové rentgenové snímky do počítače
Plug and Play - na zařízení není třeba instalovat žádné další ovladače, stačí připojit kameru k monitoru / počítači.
Snadné použití - je extrémně snadné zachytit obraz pomocí fotoaparátu pouze bez dalších zařízení, jako je nožní pedál atd.
Softwarová kompatibilita - Fotoaparát lze použít s většinou programů pro zobrazování zubů

cena :  0 Kč s DPH

bottom of page