top of page
rvgto.jpg

Intraorální sensor
Skener paměťových folií

Intraorální sensor GOLD

RVG.jpg

Digitální obrázky ve vysokém rozlišení
Šetří čas díky vysokorychlostnímu přenosu dat a snadné připojení k vašemu systému. Usnadňuje správu zubních záznamů a prodlužuje jejich životnost.
Snímky lze ukládat do počítače, což šetří místo i čas. Snadná instalace, manipulace a přeprava. Náš intraorální senzor produkuje dokonalé snímky nejvyšší kvality s vynikajícím rozlišením.


RVG SENSOR je snadno použitelný digitální intraorální senzor založený na technologii CMOS (Complementary Metal-oxide Semiconductor), který uživateli umožňuje získat malou velikost pixelu (20 μm), čímž zajišťuje vynikající prostorové rozlišení.

RVG SENSOR je k dispozici ve dvou velikostech:
RVG SENSOR velikost 1, aktivní plocha 30 x 20 mm
RVG SENSOR velikost 2, aktivní plocha 33 x 25 mm

cena vel.1  : 
0 Kč s DPH
cena vel.2 : 0 Kč s DPH

Scanner

Imagen Phosphor Plate Scanner je skener pro čtení intraorálních fosforových destiček (PSP). Destičky se používají jako receptory pro rentgenové snímky získané pomocí rentgenové jednotky. Po dokončení je PSP zaveden do slotu skeneru, který jej přečte a odešle obrázek do počítače.
Skener načte a vyčistí destičky během několika sekund, což umožňuje destičku opakovaně použít. Za dobrých podmínek použití umožňuje každá destička pořídit přibližně 1000 expozic.


Skener byl navržen pro maximální jednoduchost: Žádná tlačítka, stačí připojit zařízení přímo k počítači pomocí připojení USB a začít skenovat. Jakmile je deska vložena do slotu, skener automaticky rozpozná její velikost a začne pracovat. Prohlížeč poskytuje vysoce přesné digitální obrázky do libovolného počítače za méně než 10 sekund.

Vhodné pro kliniky s více ordinacemi.
Výkonný zobrazovací software.
Kompatibilita se sítí DICOM.

cena: 0 Kč s DPH

snímky rvg.jpg
RVG2.jpg
bottom of page